Oferta handlowa:
  O Nas: Środa, 17 Stycznia 2018r.     

Vivasanit to firma założona w 1994 roku z siedzibą w Skawinie przy ul. Torowej 16c. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, firma Vivasanit jest jednym z liderów w branży wyposażenia łazienek, systemów instalacyjnych oraz techniki grzewczej.
Vivasanit jest w swojej dziedzinie wiodącym dystrybutorem renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Swoją ofertę kieruje do firm handlowych, wykonawczych jak i klientów indywidualnych.
 
Vivasanit ma do swojej dyspozycji 6 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, co pozwala zapewnić odbiór towaru  przez klienta bezpośrednio po zakupie. Bardzo dobrze rozwinięta flota transportowa pozwala na sprawne dostarczenie towaru do potencjalnego nabywcy. Firma posiada salon ekspozycyjny o powierzchni 800 metrów kwadratowych, gdzie prezentowany jest szeroki wachlarz towarów stanowiący przekrój posiadanego asortymentu w oparciu o najnowsze światowe trendy w dziedzinie wyposażenia wnętrz oraz z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Firma Vivasanit w 2008 roku otworzyła oddział w Łańcucie przy ul. Polnej 2 o łącznej powierzchni tysiąca metrów kwadratowych.
 
 

Doskonała organizacja i wielkie doświadczenie w branży tworzy z nas partnera realizującego najbardziej ambitne projekty. Gorąco zapraszamy do współpracy gwarantując pełen profesjonalizm.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Strona główna| O firmie| Oferta handlowa| Strona Partnera| Praca| Kontakt
VIVASANIT 32-050 Skawina, Torowa 16c, tel. 12 276-63-27, fax 12 276-68-17 zobacz dojazd